süpereleman ilan ara

Sakarya'nın eleman ve iş ilanları servisi

• Google ile arama
• Tavsiyeli arama
• Eleman ilanı arama
• Google ile arama
• Tavsiyeli arama
• Eleman ilanı arama

Toplam 281 iş ilanı, 3953 firma, 18754 iş arayan.

Muhasebe sorumlusu

İlan tarihi
03/09/2019
Ülke
Şehir
İlçe
Çalışma şekli
Sürekli/Tam Zamanlı
Pozisyon
Yönetici
İş tecrübesi
5 Yıl
Eğitim seviyesi
Lisans
Cinsiyet
Farketmez
Yaş aralığı
30 - 45
Aylık ücret
-
Alınacak personel sayısı
1
Seyahat engeli
Farketmez
İncelenme
2811
İlan detayları
İş tanımı

AYSTOWN YAŞAM MERKEZİ

Aystown Yaşam Merkezi projemiz, bölgenin yeni nesil sosyal çekim merkezi olarak eylül ayı içinde hizmete açılmaya hazırlanıyor. Her kesimden misafire yemyeşil ve canlı bir şehir hayatını yaşatacak olan Aystown, her damak tadına hitap eden farklı restoranlar, geniş yaşam alanında yer alan açık ve kapalı oturma alanları, çocuk oyun parkları, etkinlik sahnesi ve çok amaçlı konferans salonu ile Sakarya'nın dinamik yaşam merkezi olacaktır.

Serdivan Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarında yer alan Aystown Yaşam Merkezi projemizde görevlendirilmek üzere projemizden heyecan duyacak, muhasebe, satın alma, depo kontrol ve stok takibi faaliyetlerimizi yürütecek çalışma arkadaşı aramaktayız.

Müracat eden arkadaşlardan ricamız görev tanımını okuduktan sonra başvuru yapmalarıdır.

Otel, restoran, avm projelerinde görev almış gıdaya yönelik satın alma, depo ve stok faaliyetleri, maliyet muhasebesinde tecrübeli almış adaylar tercihimiz olacaktır.

GÖREV TANIMI :

- İşletme faaliyetinin gelir ve gider hesaplarının Muhasebe Sistemi Uygulama Genel Tebliği ve Tek Düzen Hesap Planına uygun olarak ve kanunların belirlediği şekilde tutulmasının sağlamak.
- Mevzuatın gerektirdiği yasal sorumlulukları yerine getirmek.
- İşletme ile ilgili üçüncü şahıslarla (resmi kurum yetkilileri, banka, acenta, satıcı, kiracı, sigorta ekspertizi v.s.) işletme prensipleri doğrultusunda işinin gerektirdiği konularla ilgili olarak, işvereni ve işletmeyi temsil etmek.
- Resmi dairelere vermekle yükümlü olduğumuz beyannameleri düzenlemek, yazışmaları yapmak ve ilgili kayıtların tam ve eksiksiz olmasını sağlamak.
- Aylık raporlar hazırlayarak, işletmenin kar zarar durumunu tespit etmek ve bu raporları üst yönetime sunmak ve bu raporların sonuçlarının değerlendirerek işletmeyi yönlendirmek.
- Satın alma ve depo çalışmalarını yürütmek, denetlemek, kontrol etmek.
- İşletmede kendi sorumluluğunda bulunan depoların malzeme giriş çıkışlarını ve düzenini kontrol etmek.
- Satıcılardan alınan malların sözleşmelere uygun olup olmadığını kontrol etmek (fiyatların uygunluğu, sözleşmede belirtilen indirim ve ıskontoların yapılıp yapılmadığı vs.).
vb. genel olarak muhasebe ve satın alma işlemlerinin yürütülmesi

Kişilik Yetkinliği :
Tarafsız ve doğru enformasyona dayanan verilerle anlamlı kararlar alır. Sorunları doğru tanımlar; hüküm vermeden önce, seçenekleri değerlendirir. Üstendiği görevleri profesyonelce yerine getirirken detaylara özen gösterir. Olaylara, yeni bakış açıları kazandırmak ve yaratıcı çözümler üretebilmek için zihnini zorlar. Yeniliğe ve değişime açıktır. Diğerleri ile profesyonel ilişkiler kurmakta zorlanmaz. Mevcut ilişki ağını korur ve geliştirir. İşlerini organize ederken, önceliklerini ve kaynak ihtiyaçlarını belirler. İşbirliği, güven ve takım aidiyeti ruhunu tesis eder, destekler.

Başvurular ik@aystown.com mail adresine resimli cv ile yapılması gerekmektedir. İçerisinde eksik bilgiler bulunan, resimsiz ve özensiz hazırlanan cv ler dikkate alınmayacaktır. Adayların iş tecrübelerini ve yaptıkları işleri detaylandırmaları gerekmektedir.
Detaylı bilgi için irtibat tel no : 0 543 489 84 34

İlan detayları


Başvurular ik@aystown.com mail adresine resimli cv ile yapılması gerekmektedir. İçerisinde eksik bilgiler bulunan, resimsiz ve özensiz hazırlanan cv ler dikkate alınmayacaktır. Adayların iş tecrübelerini ve yaptıkları işleri detaylandırmaları gerekmektedir.

Detaylı bilgi için irtibat tel no : 0 543 489 84 34
Gönder
Uyarı
Şikayet
Paylaş
Paylaş
Mesaj at
İletişim bilgileri
E-Posta:
ik@aystown.com
Başvuru şekli:
E-posta