süpereleman ilan ara

Sakarya'nın eleman ve iş ilanları servisi

• Google ile arama
• Tavsiyeli arama
• Eleman ilanı arama
• Google ile arama
• Tavsiyeli arama
• Eleman ilanı arama
Sizlere nasıl yardımcı olabiliriz?
 
MESAJ YAZ
 

Toplam 1089 iş ilanı, 3866 firma, 30734 iş arayan.

Adaşen Otomotiv İNŞ. A.Ş.

Gayrimenkul satış danışmanı alınacaktır

İlan tarihi
15/05/2023
Ülke
Şehir
İlçe
Çalışma şekli
Sürekli/Tam Zamanlı
Pozisyon
Uzman
İş tecrübesi
2 Yıl
Eğitim seviyesi
Yüksekokul
Cinsiyet
Farketmez
Yaş aralığı
Farketmez - Farketmez
Aylık ücret
-
Alınacak personel sayısı
2
Seyahat engeli
Farketmez
İncelenme
271
İlan detayları
İlan detayları


ŞİRKETİMİZ BÜNYESİNDE ÇALIŞACAK, İŞİNDE TECRÜBELİ GAYRİMENKUL SATIŞ DANIŞMANI ALINACAKTIR. 


 ADAŞEN İNŞAAT GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI POZİSYONU İŞ TANIMI ;

 -GENEL NİTELİKLER - * Öz güveni ve ikna kabiliyeti yüksek, iletişim becerileri güçlü, vizyon sahibi ve dış görünümüne önem gösteren, * Çalışma temposunu ve mesai saatini kendi ayarlayabilecek, * Dürüst, etik kurallara bağlı, gelişime ve yeniliklere açık, * Eğitimde verilen teorik bilgileri pratiğe dökebilen, * Belirlenecek bölgede aktif şekilde çalışıp, Satılık&Kiralık portföyler oluşturacak, * Mesai değil, sorumluluk bilinciyle çalışıp zamanını iyi planlayacak, * Yaşam standardını yükseltmek isteyen, sabırlı, hırslı, hedef koyan, bu hedeflere ulaşmak için çaba sarf eden ve işini sonuç odaklı takip edecek, * Gayrimenkul sektöründe kazanç elde edeceğine inanan, * Hedefleri ve vizyonu olan, Girişimci ruhlu, iç motivasyonu yüksek * Problem çözme ve analitik düşünme becerisine sahip, * Kendini ve yaptığı işi geliştirebilecek, * Aktif araç kullanabilen (tercihen kendi aracı olan), * Bilgisayarı aktif olarak kullanabilen, 

 -GÖREV TANIMI- * Yerli ve Yabancı müşterilerimize uygun gayrimenkul portföyleri bulmak, * Çalışma bölgesi dahilinde satılık - kiralık gayrimenkul portföyü oluşturmak, * Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin bir pazarlama planı uygulamak, * Alıcı ve Satıcı veri tabanı oluşturmak, * Bölgesindeki gayrimenkul sektörüyle ilgili gelişme ve fırsatları takip etmek. * Müşterilerin ekonomik durumlarına uygun olarak onlara seçenekler sunmak, * Gayrimenkul satmak ve almak isteyenlerle sürekli irtibat halinde bulunmak, * Konut edinmek ya da kiralamak isteyen müşterilere konut tanıtımları yapmak, * Müşteri bilgilendirmek, yönlendirmek ve onlara emlak sektöründe danışmanlık yapmak, * Satış ve alış sırasında gereken belgeleri düzenlemek, * İmar kanunu, iskan kanunu, kat mülkiyeti kanunu tapu kanunu, gayrimenkul kiraları hakkında kanun ve emlak vergisi kanunları başta olmak üzere ve gayrimenkul sektörünü ilgilendiren mevzuatlara hakim olmak * Emlak alım satımı ile ilgili danışmanlık hizmeti vermek, Noterlerde satış sözleşmesi yapılmasına yardımcı olmak,, * Kira sözleşmesi hazırlamak

 GENEL HEDEFLER

# LOKALE HAKİM OLACAK Lokale,portföyünün ve pazarı bulunduğu alana detaylı olarak olacak ve çok iyi bildiğiniz bir semt tüm şehirden daha fazla gelir getiren önemli bir kaynak olacaktır. Yol,sokak numaralarına kadar öğrenmek emlak sunumları sırasında müşterileriniz üzerinde oldukça etkileyici bir iz bırakır.

 # PAZARLAMA PORTFÖYÜNÜ GELİŞTİRECEK Her yeni tanıdığınız insan pazarlamak üzere portföy geliştirmek için bir fırsattır. Gerek onların gerek ise tanıdıkları kişilerin almak ya da satmak üzere mutlaka bir gayrimenkul ihtiyaçları vardır. Günlük planlarınızın belli bir kısmı ise mutlaka portföyünüzü geliştirmek üzerine olmalı.Sosyal olmanız, kalabalık insan gruplarının bir araya geldiği toplantı ve etkinliklere katılmanız son derece önemlidir Bu tavsiye kalıcı bir meslek olarak emlak danışmanlığının kilit noktasıdır. Tanıştığınız her yeni kişi mesleğinizi bilmelidir. Siz tahmin edemeseniz bile mesleğinizi duyan kişilerin emlak dünyası ile ilgili mutlaka soracak soruları vardır. Bu yeni müşteriler kazanmanın en hızlı yoludur. 

 # ETKİLEYİCİ SUNUMLAR YAPACAK Pazarlama gayreti içinde olduğunuz daireyi müşterilere sunarken ne kadar etkileyici olursanız satışı sonuçlandırmanız o kadar hızlı ve kolay olur. Çok bilinen yanlışlardan biri pazarlamakta olduğunuz gayrimenkulün var olmayan özelliklerini varmış gibi göstermek diye bilinse de daha vahim olanı aslında var olan özelliklerinin yeterince anlatılamamasıdır. Tüm sorulara çalışmış ve adeta sınava girecek bir öğrenci gibi hazırlık yapmanız en etkili yollardan biridir. Bu konuya ekleyeceğim önemli bir tavsiye ise gelen müşteri itirazlarına karşılık olarak siz de itiraz etmeyin . Onları alın, kabul edin hatta haklı bulun ve avantajları öne çıkarın. Müşterilerin farklı karakterlerde ve birer insan olduğunu unutmayın. Yapılan itirazlar her zaman bir eksikliği göstermeyebilir. Ama itirazlara karşı durmak oradan ayrılmak isteyen müşterinizin işini kolaylaştırıp sizi satıştan edebilir. "Satış yapmak dışında bir isteği olmayan, biraz düzenbaz biraz da yalancı ,az emekle çok para kazanan, aç gözlü bir emlakçı " imajı bazı müşterilerin emlak danışmanları hakkındaki temel ön yargısıdır. Bu algıyı yok ederek işe başlamak ise sizi hızlıca sonuca ulaştıracaktır.

 # SATIŞ SONRASI MÜŞTERİYLE DİYALOĞUNU DEVAM ETTİRECEK İşlemlerini tamamladığınız her müşteri potansiyel bir müşteri olmaya devam eder. Barınma ihtiyaçları sonsuzdur. Daha da ötesi yatırım ve alım-satım işlemleri için siz başarılı bir satışın mimari olarak artık öncelikli tercih edilen bir emlak danışmanısınız. Eski müşterileriniz hatırlayın. Bazen sırf kendinizi hatırlatmak adına onları arayıp satış sonrası bir ihtiyaçları olup olmadığını sorun. Öneriler ve tavsiyeler size bir işi öğrenme sürecinde hız kazandırır. Zamanla kendi tarzınız oluştuğunda artık sürekli gelir getiren bir işe sahip olduğunuzu fark edeceksiniz.

NOT:GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI MAAŞLI BİR İŞ DEĞİL, GELİR PAYLAŞIMI ESASINA DAYALI, KENDİ PERFORMANSINIZLA ORANTILI YÜKSEK GELİR ELDE EDEBİLECEĞİNİZ BİR MESLEKTİR. BU NEDENLE SABİT MAAŞ BEKLENTİSİ OLAN ADAYLAR İÇİN UYGUN BİR MESLEK DEĞİLDİR. KAZANÇ, PRİM SİSTEMİNE DAYANMAKTADIR.
GEREK ŞİRKETİMİZE AİT PROJELERDEKİ GAYRİMENKULLERİ,

GEREKSE MÜŞTERİLERİMİZE AİT GAYRİMENKULLERİ PAZARLAYACAK,

YENİ PÖRTFÖY OLUŞTURACAK,

SATIN ALMADAN SATIŞ'A , TÜM SÜREÇLERİ  TEK BAŞINA YÜRÜTECEK BİLGİ  VE DENEYİME SAHİP ,

UZUN SOLUKLU ÇALIŞACAK PERSONEL ALINACAKTIR.

Başvurular satis@adasenotomotiv.com adresine mail yoluyla veya 0 505 022 83 03 nolu hatta  whatsapp üzerinden cv gönderilmek suretiyle  yapılacaktır.Lütfen hangi pozisyon için başvuruda bulunduğunuzu belirtiniz.Gönder
Uyarı
Şikayet
Paylaş
Paylaş
Mesaj at
Adaşen Otomotiv İNŞ. A.Ş. logo
İletişim bilgileri
Web sitesi:
Başvuru şekli:
Telefon